Logo Dieta ZE SMAKIEM. PORADNIA DIETETYCZNA
Obrazek trzech zielonych jabłek

502 935 934

ikona telefonu
ikona koperty

Współpracujemy z:

INDYGO Fitness

 

W ofercie klubu znajdują się zajęcia z aerobiku (Fat Burning, ABT, TBC), pilates, callanetics,  jogi, zumby, karate (dla dzieci i dorosłych), samoobrony, a także profesjonalny masaż.

Klub mieści się w Piasecznie przy ul. Albatrosów 6.

 

DLA WSZYSTKICH KLIENTEK DIETY ZE SMAKIEM 20% ZNIŻKI NA ZAJĘCIA W KLUBIE INDYGO!

obrazek przedstawiający ćwiczącą kobietę

MASAŻE ‘MacAnka’

 

Ludzkość od wieków zna i docenia dobroczynny wpływ masażu na ciało jak i umysł. Już starozytni oraz pierwotne plemiona wszystkich kontynentów praktykowali te naturalne metody przywracania równowagi pomiędzy ciałem a duchem.

Dlaczego więc w dzisiejszych czasch mieli byśmy nie korzystać z tego dobrodziejstwa?

Zaganiani, w wiecznym pędzie, gnający z miejsca w miejsce: dom, praca, szkoła, zakupy, odebrać dzieci z zajęć pozalekcyjnych, sprawunki domowe, zaległe maile i telefony do wykonania, siedzący tryb życia, jedzenie w biegu, kilka bądź kilkanascie godzin przed komputerem dziennie... to wszystko prowadzi do ogromnych przeciążeń organizmu, napięć mięśniowych, skrzywień kręgosłupa, kontuzji i urazów układu ruchowego ale przede wszystkim głębokiego stresu.

Oczywiscie nikt z nas nie jest w stanie żyć zupełnie w oderwaniu od wyżej wymienionych problemów, możemy natomiast i powinniśmy próbować radzić sobie z nimi.
Dobry sen, zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna i przebywanie na świeżym powietrzu to najczęściej podawane sposoby walki z oznakami przemęczenia i stresem. Do zestawu tego dorzuciłabym zadbanie o choćby chwilę głębokiego relaksu zarówno dla ciała i umysłu... Chwila z dobrą książką, muzyką, gorąca kąpiel... Brzmi przyjemnie? A może dołożyć do kompletu godzinę porządnego relaksującego masażu gorącymi aromatycznymi olejkami lub stemplami ziołowymi? A może oddać się przyjemnemu rozbijającemu spięte mięśnie masażowi kijkami bambusowymi, lub wspomagającemu walkę z celulitem i tkanką tłuszczową masażowi manualnemu lub przy użyciu chińskich baniek? Bez względu na to czy nasze ciało potrzebuje zabiegu leczniczego czy relasującego,profesjonalny masaż wykonany w miłej, pełnej empatii i zrozumienia atmosferze bez wątpienia przyczyni sie do poprawy kondycji ciała, skóry jak i umysłu.

Dlatego też gorąco zachęcam Państwa do skorzystania z oferty masaży wykonywanych w domu Klienta przez dyplomowana masażystkę. Wykonujemy masaże: klasyczny, relaksacyjny, gorącymi olejkami, limfatyczny, izometryczny, kijkami bambusowymi, wspomagający odchudzanie/antycelulitowy, bańkami chińskimi oraz stemplami ziołowymi.

 

Dla stałych Klientów dziesiąty zabieg gratis*!
Życzę zdrowia oraz dobrego samopoczucia i serdecznie zapraszam.

 

Mackiewicz Anna

MacAnkaMASAZE@gmail.com

Tel. 789 338 098

 

 

* 60min klasyczny lub relaksacyjny całego ciała lub inny z oferty o ile Klient/Klientka otrzymał/ła min.7 takich zabiegów

obrazek przedstawiający orchidee i zapalone świece

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                   

 

 

KONTAKT

Copyright © 2017 DIETA ze smakiem. Wszelkie prawa zastrzeżone.  Strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o polityce cookies.

+ 48 502 935 934

 

dieta@dietazesmakiem.com.pl

ikona telefonu
ikona koperty

DIETA ze smakiem. Poradnia dietetyczna.