Logo Dieta ZE SMAKIEM. PORADNIA DIETETYCZNA
Obrazek trzech zielonych jabłek

502 935 934

ikona telefonu
ikona koperty

► MISJA FIRMY

 

Współczesny styl życia Polaków, zabieganie, stres, brak czasu na celebrację posiłków i aktywność fizyczną, jedzenie w pośpiechu, sprawiają, że jesteśmy coraz częściej narażeni na szereg chorób cywilizacyjnych takich jak cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, choroby metaboliczne, przewodu pokarmowego czy anoreksja.

 

DIETA ZE SMAKIEM to nowoczesna firma, która oferuje pomoc z zakresu dietoterapii i dietoprofilaktyki wszystkim tym, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe, a dzięki odpowiednio dobranej diecie chcą się czuć młodo i zdrowo. Każdą osobę traktujemy indywidualnie, dlatego staramy się poznać jak najdokładniej styl życia, upodobania kulinarne, aby móc dobrać najbardziej optymalną dietę do potrzeb pacjenta.

 

Jesteśmy nowoczesną firmą, która wychodzi na przeciw preferencjom i oczekiwaniom naszych obecnych i przyszłych klientów. Dlatego nasi pacjenci nie muszą tracić czasu na dojazd do nas. To my przyjeżdżamy do domu klienta, do miejsca w którym nasi pacjenci czują się najbardziej komfortowo.

 

 

► WŁAŚCICIEL FIRMY

 

mgr inż. Karolina FiduraSpecjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk. W 2003 roku ukończyła studia na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Katedrze Dietetyki. W 2005 roku uzyskała tytuł MBA z Zarządzania i Marketingu w Gospodarce Żywnościowej. Posiada także uprawnienia pedagogiczne (ukończone równolegle Studium Pedagogiczne na Wydziale Ekonomiczno-Rolniczym SGGW). Prywatnie mama dwójki cudownych dzieciaków - Mai i Michała. Miłośniczka zdrowego gotowania,  kotów i ogrodów.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                   

 

 

KONTAKT

Copyright © 2017 DIETA ze smakiem. Wszelkie prawa zastrzeżone.  Strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o polityce cookies.

+ 48 502 935 934

 

dieta@dietazesmakiem.com.pl

ikona telefonu
ikona koperty

DIETA ze smakiem. Poradnia dietetyczna.